Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

APRENENTATGE COOPERATIU

Fa poc més d'un any tots els professors de l'escola vam rebre una formació en treball cooperatiu i vam capgirar totes les classes. Fa poc ens han visitat els formadors i s'han convertit en els nostres fans. S'han quedat bocabadats amb el que hem aconseguit i ha estat gràcies a la il.lusió, treball i esforç dels nostres professors. 

Què hem aconseguit? Que els nostres alumnes treballin i aprenguin de forma cooperativa, els uns dels altres, creixent i aprenent junts. Hem aconseguit que respectin els nivells de veu, que s'escoltin els uns als altres, que treballin primer de forma individual i després en grup (124) o que pensin primer junts i després de forma individual (llapis al centre). Hem aconseguit que els nostres alumnes s'ajudin, pensin junts i dialoguin, s'han ensenyat moltes coses i ens han ensenyat moltes coses als professors que els acompanyem en el seu procés d'aprenentatge. Seguim creixen junts!


888Poker Review