Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

LION KING AL PALAU DE LA MÚSICA

Com ja us vam informar els nostres alumnes de Liceu de 3r a 6è de primària el passat dissabte 4 de març van participar en el Concert Simfònic Coral a l'entorn del musical The Lion King. A més d'examinar-se de cant coral seguint amb la seva certificació, han pogut tenir una gran experiència: cantar al Palau de la Música i participar d'aquest musical tant important. Moltes felicitats a alumnes i professors per fer-nos gaudir! Seguiu vivint la música.

Si cliqueu aquí en podreu sentir un petit tastet!Ja sabeu que a la nostra escola ens agrada molt la música i la seguim potenciant al màxim, sobretot en el marc del Projecte del Conservatori del Liceu. Els nostres alumnes van participar en el concurs de Joves Creadors del Conservatori del Liceu i vam guanyar 4 premis. El proper 15 de març anirem a l'Auditori del Liceu a presentar les obres guanyadores i rebre els premis. Us seguirem informant.

888Poker Review